Genel

14 Şubat’ta Sevgiliye Alınacak 6 Teknolojik Ürün

Sevgililer gününe hemen hemen iki hafta gibi bir süre kaldı. Sevgilisi olanlar için önemli bir anlamı olan bu günün, verilen hediyeler içinde ayrı bir yeri var. Üstelik başlayan telaşın gerginliği ”Ne alacağım ben?” moduna sokuyor insanı. Bizlerde sizin için üşenmeden bazı teknolojik cihazları seçtik ve hediyeleri derledik.
Yıllar geçmeye başladıkça hediyelerin sürekli kullanılmasından yana ve yanında taşınmasını ister hale geldik. Bu değişiklik sonucu teknolojik aletlerin hediye edilmesi yönüne doğru kaymalar başladı. Artık alacağımız hediyelerin fonksiyonların olmasına özen gösteriyoruz. Bu yüzden teknolojik aletlerden yana seçimlerimizi belirliyoruz.
Akabinde teknoloji sever birisiyle beraberseniz Çift Tik olarak size özel hediyeler seçtik. Umarız beğenirsiniz.

1 Aksiyon Kamerası

Aksiyon kameralarını özellikle VLOG çekenler tercih ediyor.

Herkes adrenalini sever. Sevmiyorum diyen bile gıpta ile izler. Özellikle fotoğraf çekmeyi seven biriyle beraber iseniz, bu hediye onu çok mutlu edecektir. Aksiyon kameraları küçük boyutuyla büyük verilere sahiptir. Her an istediğiniz yerde ”Suyun altında bile” video çekmenize olanak sağlar. Ona kendini şanslı hissettirin. Ortalama bir bütçe ile bu kamerayı alabilir ve sevgilinize hediye edebilirsiniz.

2 Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Türkiye’de 50 TL’den 200 TL’ye kadar çeşitlendiriliyor.

Zaman geçtikçe eğlence anlayışımızda ciddi değişimler yaşıyoruz. 3 Boyutlu teknolojiye ilgimiz belkide filmlerden dolayı geliyor olabilir. Fakat 3D Teknolojisine olan ilgimiz oldukça fazla. Bu bir gerçek. Bu yüzden yeni eğlence anlayışımızda Sanal Gerçeklik Gözlüğü baya yer kaplıyor. Beden ve zihin arasındaki bağı koparan bu aletler sizi başka dünyalara ışınlıyor. Sevgilinize alacağınız hediyeler arasında ikinci sırayı almayı hak ediyor.

3 Akıllı Saat

Akıllı saatlerde 50 TL’den başlayıp yükseliyor.

Klişeler güzeldir. Klişelere yenilik katmak ise bir başka güzeldir. O yüzden saat sevgiliye alınacak hediyelerin arasında en iyilerindendir elbette. Şık, ucuz ve kaliteli bir saatin maddi değeri değil, manevi değeri paha biçilemez. Fakat akıllı telefonların kullanılma sıklığı ile beraber saat kullanımı da azaldı. Siz yinede bir akıllı saatin bu telefonlarla senkronizasyon kuracağını bilerek sevgilinize alacak en özel hediyelerden biri olduğundan şüphe etmeyin.

4 Drone

Helikopterlerden daha çok ilgi çektiği kesin.

Erkek adam uçan, kaçan, yüzen herşeyi sever. Bu konuda istisna olamaz. Kesin konuşuyorum. Bu gerçekten böyle. Hatırlayın çocukluğunuzda yaptığınız uçurtmaları. Defter, kitap kaplamak yerine çıtaları kaplamaktan hoşlanırdınız. Hanımlar sizde hatırlayın o çocukların ne kadar mutlu olduğunu. Ona uçan bir teknolojik alet alsanız ne kadar sevinir. O yüzden sevgilinize bir Drone almakta çok hoş ve düşünceli bir davranış olacaktır.

5 Oyun Konsolu

PS3, PS4, PS4 Pro, Xbox ONE, Wii gibi çeşitlendirelecek bir sürü oyun konsolu bulunmakta.

Oyun oynamayı herkes sever. Bunda da çocukluktan örnek vereceğim. Hatta vermeme gerek yok siz zaten hemen hayal ettiniz. Beyin çok güzel bir icat değil mi sizce de? Beraber oyun oynamayı seven sevgililer için en doğru tercihlerden biri oyun konsolu almak olabilir. Yukarıdaki teknolojik aletlerle karşılaştıracak olursak biraz tuzlu olabilir. Yine de bu da sizin maddi gücünüze bağlı Bir şey ve bence tercih edilebilir.

6 Stereo Bluetooth Kulaklık

Yeni nesil kulaklıklar gezinebilir durumda ve şık bir görüntüye sahipler.

Adem’den, Havva’ya tüm insanlar müzik dinlemeyi sever. Sevgiliniz de bir tutkulu bir müzik sever ise ona kaliteli bir kulaklık alabilirsiniz. Artık moda ile uyumlu bir aksesuar olarak kullanılan kulaklıklar kaliteli ve şık görünümde sağlıyor. Bu üründe bütçenizi fazla zorlamaz. Üstelik sevgiliniz her gördüğünde sizi hatırlamasına sebep olur.
.

Yorum Yazın