Sosyal Medya

Facebook Videoları Nasıl İndirilir?

Gün geçtikce Facebook fotoğraf ve video paylaşımı için bir numaralı sosyal ağ konumuna bir adım daha yaklaşıyor. Eğer Facebook üzerinde bir video beğendiyseniz ve bu videoyu nasıl indireceğinizi bilmiyorsanız bu makaleyi okumaya devam edin.

Facebook üzerinden video indirmek için ücretsiz internet siteleri, tarayıcı eklentileri ve tam teşekküllü bir yazılım mevcuttur.

Facebook üzerinden video indirmek için:

Bilgisayarınıza ücretsiz olarak Facebook videoları indirmek istiyorsanız DownFacebook tam size göre tasarlanmış facebook video indirme sitesidir. Basit arayüzü ile oldukça kolay ve güvenli bir şekilde Facebook üzerinden video indirebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır ?

Facebook Video İndirme

Facebook Video İndirme

 

DownFacebook adresine gidin, indirmek istediğiniz videonun linkini ekranda gördüğünüz boşluğa yazın. Örn: ” http://www.facebook.com/video.php?v=98376 “ daha sonra Download butonuna basın. Artık geri yaslanıp rahat bir nefes alabilirsiniz.

Aynı zamanda DownFacebook ile, Fotoğraf, Albüm ve Video arşivlerini kolayca kişisel bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Daha detaylı facebook video indirme tekniklerini öğrenmek için bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın